O mnie

Moje zdjęcie
Projektuję i wykonuję biżuterię i ozdoby domowego użytku. Wykorzystuję zamek błyskawiczny (suwak), wełnę, filc, tkaniny i kamienie. Charakterystyczną cechą marki jest biżuteria wykonywana z suwaka i filcu. Łączę też poznane techniki. Każda praca jest wykonywana ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. Z przyjemnością podejmuję też wyzwania biżuteryjne. Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do mojej strony, gdyż tu znajdziesz to coś, czego nie oferują masowi producenci.

poniedziałek, 7 października 2013

Podaruj dzieciom ferie rehabilitacyjne

Udostępniam i mam nadzieję , że się przyłączycie.

O akcji poinformowała mnie Agnieszka Stąpór - mama Mateuszka chorego na autyzm 
( więcej na blogu Agi i w linku w moim pasku bocznym) Na co będą przeznaczone zebrane na niej pieniążki...?

Oto list Pani
Joanny Ławickiej, Prezes Fundacji Prodeste...


"Jesteśmy Fundacją wspierającą osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich rodziny.
Oprócz diagnostyki i terapii staramy się organizować różnorakie formy wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W lutym tego roku planujemy zabrać grupę dzieciaków w góry na zimowisko. Taki wyjazd to spore obciążenie dla budżetu rodzin uczestników. Chcielibyśmy maksymalnie obniżyć jego koszt, co możemy uczynić dzięki Państwu. Każda wydana na naszej aukcji złotówka to niższa opłata za zimowisko dla rodzin dzieci z autyzmem.
W ubiegłym roku na podobnym wyjeździe, dzieciaki miały możliwość korzystania z terapii grupowej, warsztatów, organizowane były także wycieczki, ogniska i konkursy. Rodzice uczestniczyli w licznych warsztatach tematycznych i konsultacjach z terapeutami.
Tegoroczny turnus-zimowisko będzie zorganizowany dla 15 dzieci i ich rodzin w terminie ferii zimowych województwa opolskiego, czyli między 17.02 a 02.03 i będzie trwał 10 dni. Pieniądze uzyskane z aukcji będą przeznaczone na dofinansowanie dla rodzin, czyli zmniejszenie kosztów turnusu po stronie uczestników turnusu"

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz