O mnie

Moje zdjęcie
Projektuję i wykonuję biżuterię i ozdoby domowego użytku. Wykorzystuję zamek błyskawiczny (suwak), wełnę, filc, tkaniny i kamienie. Charakterystyczną cechą marki jest biżuteria wykonywana z suwaka i filcu. Łączę też poznane techniki. Każda praca jest wykonywana ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. Z przyjemnością podejmuję też wyzwania biżuteryjne. Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do mojej strony, gdyż tu znajdziesz to coś, czego nie oferują masowi producenci.

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Duże etniczne kolczyki z turkusami i lawą

Etniczne duże kolczyki na wiosnę i lato
z turkusami i z lawa wulkaniczną2 komentarze:

 1. Zawsze twierdzę, że filc mi się nie podoba, za to te kolczyki tak, są bardzo oryginalne. Najgorsze, że zakochałam się w Twoich wielkanocnych zajączkach, są przecudne i co teraz mam zrobić z tym moim przekonaniem ;)
  Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uznanie :)
   Co do filcu, to przekonana zawsze można zmienić ;) Cieszy mnie, że moje prace powoli przekonują Cię do filcu, choć tu jest on w trochę innej "odsłonie" niż większość filcowanych kulkowych wytworów jakie spotykamy.
   A zające, hm... są nie tylko wielkanocne - u mnie siedzą sobie na parapecie i czekają na wiosnę, aby móc pokicać na zielonej trawie. Chętnie zmienią też właściciela, ale musi on kochać zwierzęta i dobrze się nimi opiekować :)

   Usuń