O mnie

Moje zdjęcie
Projektuję i wykonuję biżuterię i ozdoby domowego użytku. Wykorzystuję zamek błyskawiczny (suwak), wełnę, filc, tkaniny i kamienie. Charakterystyczną cechą marki jest biżuteria wykonywana z suwaka i filcu. Łączę też poznane techniki. Każda praca jest wykonywana ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach. Z przyjemnością podejmuję też wyzwania biżuteryjne. Będzie mi bardzo miło, jeśli dołączysz do mojej strony, gdyż tu znajdziesz to coś, czego nie oferują masowi producenci.

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Broszka z zamka i filcu - Tęczowy ogon / Rainbow tail - zipper and felt brooch

Broszka z bardzo grubego suwaka, wełny czesankowej i - tu mój eksperyment - skóry naturalnej.
Co sądzicie o dodatku skóry do broszki? 
Odzyskane z wersji zapasowej google:
Stara wersja Pierwotnie opublikowane: czwartek, 10 stycznia 2013,    
CzaryMaryDori   Odzyskane komentarze:
 1. Diana bardzo fajnie to wszystko pokazała krok po kroku: http://divianaart.blogspot.com/2012/11/jak-zrobic-wasne-logo.html Mnie ciągle brakuje na to czasu, ale też bym chciała. Broszka oryginalna - kwiaty ze skórki to fajny dodatek:)
 2. Skóra wygląda bardzo ciekawie, trochę jak niektóre ukwiały:) Za to zdecydowanie wolę w Twoich pracach ten metalowy suwak - ładniej się odcina od filcu - i kolorystycznie i strukturą materiału:)
  GIMP jest bardzo fajnym programem, może być trochę skomplikowany dla osoby, która nie pracuje na co dzień z programami graficznymi.
  Innym, prostszym w obsłudze, jest PhotoScape - też bezpłatny. Np stąd: http://www.dobreprogramy.pl/Photoscape,Program,Windows,12505.html
  Pozdrawiam i trzymam kciuki
 3. Dziękuję za link - mam małe doświadczenie z graficznymi, więc myślę ze nie będzie problemu.
  Ja też wolę metalowy suwak, ale ten czerwony po prostu był, więc szkoda byłoby go nie wykorzystać :) no i ciekawił mnie efekt wykorzystania innego (plastikowego) rodzaju materiału
 4. bardzo udany eksperyment:-)))
 5. Świetne kolory :))
 6. Odpowiedzi

  1. Jeśli masz nadmiar - chętnie przyjmę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz